UTDM Jan Opitek 

+48 32 225-78-59 

 biuro@utdm.pl

Informacje

W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 25 lipca 2017 r. na zakup, dostawę i pierwsze uruchomienie samobieżnego kafara gąsienicowego z radiowym systemem sterowania informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania dokonano wyboru oferty złożonej przez Lifton Polska Sp. j. z Zabrza.

W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 22 sierpnia 2017 r. na zakup oprogramowania informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania dokonano wyboru oferty złożonej przez Dynapac Sp. z o.o. z Katowic.

Rozściełacz mały
W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 22 sierpnia 2017 r. na zakup, dostawę i pierwsze uruchomienie rozściełacza małego informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania dokonano wyboru oferty złożonej przez Dynapac Sp. z o.o. z Katowic.

Rozściełacz duży
W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 22 sierpnia 2017 r. na zakup, dostawę i pierwsze uruchomienie rozściełacza dużego informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania dokonano wyboru oferty złożonej przez Dynapac Sp. z o.o. z Katowic.

Frezarka
W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 22 sierpnia 2017 r. na zakup, dostawę i pierwsze uruchomienie frezarki informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania dokonano wyboru oferty złożonej przez Wirtgen Polska Sp. z o.o. z Poznania.

Koparko-ładowarka 1
W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 22 sierpnia 2017 r. na zakup i dostawę koparko ładowarki informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania dokonano wyboru oferty złożonej przez BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Oddział Czeladź - Piaski.

Koparko-ładowarka 23
W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 22 sierpnia 2017 r. na zakup i dostawę koparko ładowarki informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania dokonano wyboru oferty złożonej przez BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Oddział Czeladź - Piaski

W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 22 sierpnia 2017 r. na zakup komputera przenośnego informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania dokonano wyboru oferty złożonej przez ASPOSOFT s.c. Biuro Usług Informatycznych z Katowic.