O firmie

Usługi Transportowo Drogowo Mostowe Jan Opitek

Wiele lat doświadczenia na rynku oraz należyte podejście do klienta – to słowa, które od dawna nas definiują. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu i świadczymy bogaty wachlarz usług. Wśród nich są między innymi budowy i remonty dróg, montaż barier energochłonnych, budowa ekranów dźwiękowych oraz szereg innych prac, które są niezbędne podczas modernizacji lub powstawania nowego odcinka drogi krajowej lub autostrady.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z racji tego, że mamy za sobą wiele lat doświadczenia, jesteśmy w stanie uwzględnić wszelkie kompromisy oraz zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających inwestorów. Działamy szybko i sprawnie. Zawsze przestrzegamy ustalonych wcześniej terminów. Ze względu na swoją plastyczność i kreatywność jesteśmy w stanie wywiązać się z największych kłopotów i problemów podczas budowy.

Dlaczego warto skorzystać z usług UTDM? Przede wszystkim mamy na koncie wiele dziesiątek inwestycji, które nawet po wielu latach prezentują się nad wyraz dobrze i nie ulegają przesadnym uszkodzeniom. Solidność to nasz niezaprzeczalny atut. Wiele odcinków dróg krajowych i autostrad powstało we współpracy z naszą firmą, co znaczy, że jesteśmy renomowaną marką na polskim rynku, a przy tym liderem jeśli chodzi o budowę dróg oraz prace z tym związane.

Wszelkie konstrukcje, które stawiamy, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Doskonale wiemy, jak zadbać o najdrobniejsze szczegóły. W związku z tym nasze dzieła charakteryzuje duża wytrzymałość na najbardziej niesprzyjające warunki pogodowe oraz ciągłą eksploatację. Zachęcamy do współpracy, ponieważ gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz szeroki wachlarz usług. Budowa i remontowanie dróg, systemy wodno-kanalizacyjne, bariery i ekrany, a także roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe – to wszystko zostaje przez nas okraszone ogromnym doświadczeniem oraz wykwalifikowanymi pracownikami. O jakości świadczonych przez nas usług świadczy stale poszerzające się grono inwestorów usatysfakcjonowanych współpracą.

Zobacz nasze najnowsze realizacje

Zapraszamy do galerii naszych realizacji.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.