Usługi

Transport

Nasza firma zajmuje się kwestiami takimi jak budowa i modernizacja dróg oraz stawianie wszelkiego rodzaju konstrukcji, między innymi ekranów dźwiękochłonnych. Mamy w ofercie jednak także wszelkiego rodzaju usługi transportowo-sprzętowe. Wśród nich jest przewóz żwiru, piasku oraz innych materiałów tego rodzaju. Jesteśmy zatem znakomitym kompanem podczas wszelkiego rodzaju inwestycji czy modernizacji. Dysponujemy niezwykle obszernym zapleczem sprzętowym, co w dużym stopniu wpływa na nasz profesjonalizm, a tym samym, jakość usług. Nasza oferta jest niezwykle obszerna, w związku z czym jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów, którzy poszukują specjalistów w dziedzinie transportu.

Poza materiałami sypkimi oferujemy również transport wszelkiego rodzaju sprzętów oraz maszyn. Nasza flota składa się z ciężarówek, które poradzą sobie z największymi ciężarami i najbardziej wymagającymi ładunkami. Doświadczenie, które nabyliśmy w trakcie wielu lat intensywnego działania na rynku, pozwala nam obecnie świadczyć usługi o jakości, jaka jeszcze nigdy nie była jakkolwiek dostępna na polskim rynku. Budownictwo dróg krajowych i autostrad to obszar, w którym poruszamy się nadzwyczaj sprawnie. Niezależnie od tego, czy współpracujemy z inwestorem w zakresie budowy lub modernizacji danego odcinka drogi, czy odpowiadamy za kwestie logistyczne, gwarantujemy fachowe podejście oraz pełen profesjonalizm. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych pracowników, których kompetencje stale są poszerzane za pośrednictwem licznych kursów oraz szkoleń. Zachęcamy do skorzystania z naszego szerokiego wachlarza usług, które oferujemy, aby budowa przebiegła nadzwyczaj sprawnie. Transport materiałów sypkich oraz wszelkiego rodzaju sprzętów, pojazdów czy urządzeń – niezależnie od tego, na jaką formę współpracy się zdecydujesz, sprostamy Twoim wymaganiom.

Roboty drogowe

Jesteśmy liderami na rynku jeśli chodzi o najwyższej jakości usługi w takich dziedzinach, jak między innymi roboty drogowe. Z racji tego, że dysponujemy doświadczoną kadrą oraz najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, jesteśmy w stanie bardzo szybko i sprawnie sprostać potrzebom najbardziej wymagających inwestorów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest sumienne i rzetelne przygotowanie dróg krajowych i autostrad przed rozpoczęciem na nich ruchu. Posiadamy wiele lat doświadczenia, w związku z czym nasz wachlarz usług jest bardzo szeroki.

Zaczynamy rzecz jasna od projektu, który omawiamy na bieżąco z klientem. Następnie bardzo sprawnie przystępujemy do wszelkich robót. Wśród nich jest między innymi kładzenie nawierzchni oraz szereg innych prac, dzięki którym droga będzie przejezdna w rekordowo krótkim czasie. Wiemy jednak, że szybkość to nie wszystko. Liczy się bowiem także dokładność. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i nieustannie poszerzają swoje kompetencje, dzięki czemu możemy zagwarantować z naszej strony pełną pieczołowitość oraz szczegółowość. Nie idziemy na kompromisy skutkujące pogorszeniem jakości jezdni – wszystko wykonujemy tak, jak należy.

Pomaga nam w tym obszerna flota najbardziej nowoczesnych sprzętów, urządzeń oraz pojazdów. Nasze koparki i walce są niezwykle skuteczne. Stosujemy także najwyższej jakości materiały, które dostarczają nam najbardziej renomowani i doceniani na rynku producenci. Wszystko to składa się na fakt, że współpraca z nami jest ze wszech miar owocna. Zrealizowaliśmy już dziesiątki inwestycji i istnieje duża szansa, że w ostatnim czasie jechali Państwo po drodze, za której stworzenie odpowiadamy. Zachęcamy do kontaktu – wykwalifikowana kadra, nowoczesne urządzenia, staranność oraz terminowość to tylko niektóre z obszernej listy atutów, którymi możemy się pochwalić. Z pewnością sprostamy Państwa potrzebom w zakresie robót drogowych, ponieważ jesteśmy doświadczonymi specjalistami w tej dziedzinie, a przy tym liderem na rynku ogólnopolskim.

Prace inżynieryjne

Nie można zaprzeczyć, że wszelkiego rodzaju prace związane ze wznoszeniem kolejnych odcinków dróg i autostrad są nie lada wyzwaniem. Aby wszystko doskonale ze sobą współgrało, niezbędne jest nie tylko położenie asfaltu, ale także szereg zadań związanych z systemem wodno-kanalizacyjnym, różnego rodzaju konstrukcjami takimi jak ekrany dźwiękochłonne oraz doprowadzeniem elektryczności. Wszystkie te kwestie wydają się jednak o wiele mniej skomplikowane, kiedy my się ich podejmujemy. Należy bowiem pamiętać, że takie zadania wymagają pełnego profesjonalizmu oraz wielu lat doświadczenia w branży, aby wykonać je w należyty sposób. Tutaj na scenie pojawiamy się my – jesteśmy firmą, która święci triumfy na rynku od długiego czasu. Współpracowaliśmy z dziesiątkami inwestorów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna podczas budowy dróg krajowych i autostrad jest organizacja pracy, komunikacja oraz sumienność.

Wszelkiego rodzaju prace inżynieryjne, które są nam zlecane, wykonujemy z pieczołowitą dokładnością. Dysponujemy nie tylko zaawansowanym technicznie sprzętem, ale także wykwalifikowaną kadrą pracowników, których kompetencje są nieustannie poszerzane. W związku z tym jesteśmy w stanie zaoferować prace inżynieryjne najwyższej jakości. Dopilnujemy wszystkich aspektów danego projektu na każdym jego etapie – od samego zaplanowania, na realizacji skończywszy. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w tej branży, dzięki czemu zdecydowanie warto nam zaufać i powierzyć najbardziej skomplikowane zadania, których nie podjęłaby się jakakolwiek inna firma oferująca prace inżynieryjne. Niestraszne są nam jakiekolwiek wyzwania, nawet te najbardziej wymagające. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz umiejętnością wywiązywania się z pozornie niemożliwych do pokonania problemów, które wynikają w trakcie budowy. Niezależnie, czy chodzi o instalację wodno-kanalizacyjną, czy innego rodzaju usług, jesteśmy do pełnej dyspozycji, zwarci i gotowi. Zachęcamy do kontaktu.

Utrzymanie dróg

Poza licznymi pracami budowlanymi oraz modernizacyjnymi dysponujemy sprzętem, który umożliwia utrzymanie dróg – zarówno latem, jak i zimą. Nasze usługi w tym zakresie są ze wszech miar profesjonalne. Przez wiele lat działalności w branży zarobiliśmy bezcenne doświadczenie, które obecnie z powodzeniem przekładamy na jakość naszej oferty oraz zadań, których się podejmujemy.

Zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie wszystkich uczestników ruchu drogowego, także pieszych. W związku z tym do wszelkich zadań związanych z utrzymaniem dróg podchodzimy z należytą starannością oraz dokładnością. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zadbanie o prawidłowy stan nawierzchni. Poza zapobieganiem ewentualnym wypadkom, można w tej sposób zadbać o stan drogi, aby nie uległa bardzo szybkim uszkodzeniom.

Do wszystkich zadań delegujemy wykwalifikowanych pracowników, którzy cechują się ogromnym doświadczeniem oraz umiejętnościami. Nasza pokaźna flota sprzętu umożliwia najbardziej skomplikowane i najbardziej wymagające operacje. Zapewniamy dbanie o należyty stan wskazanych odcinków dróg i autostrad, nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych – zwłaszcza wtedy wymagają one należytej troski.

Poza ogromnym doświadczeniem cechuje nas również indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów, ale przede wszystkim zapewnić komfort i bezpieczeństwo poszczególnym uczestnikom ruchu drogowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas wykonywania zleconych zadań w naszych rękach jest stan nawierzchni oraz zdrowie i życie kierowców – w związku z tym gwarantujemy profesjonalne, sprawne i efektywne wywiązywanie się ze wszelkich prac. Jakość utrzymania dróg, jaką oferujemy, czyni z nas liderów w tej branży. Zapraszamy zatem do kontaktu i skorzystania z naszego przepastnego wachlarza usług. Z pewnością nie będą Państwo żałować, powierzając nam te trudne i wymagające zadania.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.